Warszawa – zwiedzanie stolicy.

Ciekawe miejsca w Warszawie. Dużo zdjęć i opisów.

Gdzie spać

Gdzie spać w Warszawie.

Wycieczkę do Warszawy warto zaplanować na klika dni. W mieście jest bardzo dużo miejsc, które warto zobaczyć i jeden dzień z pewnością nie wystarczy na odwiedzenie wszystkich atrakcji. Warszawa oferuje szeroką różnorodność noclegów. Poczynając od komfortowych pięcio gwiazdkowych hoteli, równie przyjemne i zapewniające duży komfort apartamenty, przez budżetowe hotele, a kończąc na hostelach z pokojami wieloosobowymi.

Apartamenty w Warszawie

Jeśli chcesz poczuć się jak w domu, mieć dostęp do kuchni, łazienki oraz osobnej sypialni, z pewnością zainteresuje Cię oferta apartamentów w Warszawie. Są to osobne mieszkania, bardzo dobrze wyposażone, w super atrakcyjnej lokalizacji. Dodatkową zaletą są ceny wynajmu – bardzo zbliżone do pokoju w średniej klasy hotelu. Jeśli wybieracie się np. w dwie pary, zaoszczędzić można jeszcze więcej, ponieważ cenę apartamentu podzielicie na większą liczbę osób. To naprawdę świetna okazja.

Poznaj ofertę najlepszych apartamentów w Warszawie.

Hotele w Warszawie

Wybór hoteli jest równie szeroki. Od najwspanialszych luksusowych hoteli, leżących w samym centrum miasta, po mniejsze i skromniejsze obiekty, oferujące dzięki temu niewygórowaną cenę. Ofertę kończą hotele najtańsze, ale położone w znacznej odległości od centrum.

Największy wybór hoteli w Warszawie jest dostępny w porównywarce cen Booking.com.
Booking często ma bardzo ciekawe promocje – można znaleźć hotel tańszy o kilkadziesiąt złotych od ceny regularnej.

Tani hostel

Dla osób liczących każdą złotówkę pozostaje oferta hosteli. Nocleg w hostelu to najtańszy sposób na spędzenie nocy w Warszawie. Nie oznacza to jednak, że tani hostel będzie miał niski standard. W stolicy znajdziemy wiele doskonale położonych obiektów z ciekawym wnętrzem. Dodatkową zaletą hosteli jest atmosfera. Przebywają tu głównie młodzi ludzie, ciekawi świata, otwarci na nowe znajomości. Jest też sporo obcokrajowców, a wspólna kuchnia sprawia, że jedząc śniadanie czy kolację można nawiązać nowe przyjaźnie.

Zapraszamy do Warszawy :)

Poznaj atrakcje Warszawy i zabytki Warszawy
VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 4.4/5 (14 votes cast)
VN:F [1.9.21_1169]
Rating: +4 (from 10 votes)
Gdzie spać, 4.4 out of 5 based on 14 ratings

One Comment

  1. Ja korzystam głównie z apartamentów do wynajęcia jak się wybieram do jakiegoś większego miasta. Dostajesz klucze i mieszkasz w pełni wyposażonym mieszkaniu. Jeśli Ci zleży na komforcie, domowych warunkach i prywatności jakiej nie ma w hotelach, byłem, korzystałem i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej nieznałem nawet tej formy nocowania.
    , natomiast jeśli chcesz tylko głowę do poduchy przyłożyć to hostel lub nocleg w akademiku

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.

*